Yaşam

Haluk Bilginer’in Paramount+ imzalı “Türk Dedektiflik” dizisinin hangi platformda yayınlanacağı açıklandı

Yazar Barbara Nadel “Türk Dedektifi” (Türk Dedektifi) adlı polisiye roman serisinden uyarlanacak olan ve aynı adı taşıyan dizi geçtiğimiz yıl resmi olarak duyurulmuştu. Roman dizisinde Müfettiş Çetin İkmen’i canlandıracak. Haluk Bilginer,Dizide başrol oynayacak.

Dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Yasemin Kay Allen ve Ethan Kai yer alacak. ViacomCBS ve Miramax şirketlerinin diziyi 2021 yılında yayınlaması bekleniyordu ancak ertelendi. Resmi duyuruya göre Türk Dedektifi, bu ayTürkiye’de yayınlanmaya başlayacak.

Gerçek Dedektif Turkcell TV+’ta yayınlanacak.

Türk Dedektiflik dizisi Miramax, Ay YapımVe en önemli filmle birlikte çekimlere İstanbul’da başladı. Şu anda çekimleri devam eden dizinin yönetmen koltuğunda oturuyor. Niels Arden OplevOtururken senaryoyu okudum Ben Schifferüstlenir.

ilk sezonun sekiz parça halindeHaluk Bilginer’in oluşacağı söylenen dizide, Dedektif Çetin İkmen Yeniden canlanacak. onun ortağı kim Mehmet Süleymankarakter Ethan Kai ve Yasemin Kay Allen Dedektif Ayşe FarsakoğluOnu rolünde göreceğiz.

Turkcell TV+’ın X hesabındaki paylaşımı şöyle:

Paramount+’ta orijinal içerik sorumlusu Nicole Clemensdizi hakkında “Dünyanın en çarpıcı, kültürel açıdan zengin şehirlerinden birinde geçen, evrensel düzeyde etkileyici bir polisiye gerilim dizisi.”tanımlanmıştı.

Bu ay yayınlanması beklenen Türk Dedektif dizisi hakkında düşünceleriniz neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu